top of page

2022 Gelinlik, Nişanlık & Abiye Trendleri

2022 Gelinlik, Nişanlık & Abiye Trendleri2022 yılında evlenecekseniz veya en yakın arkadaşınız, kardeşiniz evleniyorsa bu yazı tam da sizin için..


Yeni hayatınızın ilk gününde içinde harika hissedeceğiniz en zarif ve en güzel gelinlik modelleri ile Hayallerinizi ertelemeyin; hayalinizdeki gelinliğe zahmetsizce ve tek denemede ulaşın!


Çanakkale Gelinlik Modelleri, Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
By Nihan Güngör - Black White Wedding

Black Wihte Wedding, By Nihan Güngör markasıdır. Gelinlik, abiye ve bindallı alanında bir numaralı marka konumunda olan markamız bugün tüm Türkiye'de tarz sahibi kadınlarla buluşuyor.

Black Wihte Wedding’de seçeceğiniz gelinlik modeli veya abiyelerin tümü, hangi tarzda olursa olsun kadınların büyüleyici görünmesi için tasarlanıyor. Gelinlik modelleri ve abiye tasarımlarının yanı sıra, duvaktan pelerine, iç giyimden takı kesesine gelinlik aksesuarları anlamında çok geniş bir koleksiyonu da gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz. Düğün, nişan, mezuniyet, kına ve benzeri özel davetler için gece elbisesi, nişan ve nedime kıyafetleri, çocuk kıyafetleri gibi tüm detaylara ulaşmak bizimle mümkün oluyor.

Yeni Gelinlik Modelleri, Abiye Modelleri, Bindallı Modelleri, Düğün Hazırlıkları
By Nihan Güngör - Black White Wedding

Gelinlik, Bindallı ve diğer düğün veya özel gece ihtiyaçlarınızı karşılayan tüm ürünleri By Nihan Güngör imzasını taşıyan "Black White Wedding"den satın alabilirsiniz. Göz alıcı bir gelin olmanın yolu By Nihan Güngör imzasını taşıyan "Black White Wedding" mağazasına uğramaktan geçer. Alanında uzman kadromuz ve birbirinden güzel gelinlik modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. By Nihan Güngör trend oluşturan gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla hayalinizde ki düğüne bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

2 görüntüleme0 yorum
bottom of page